2023

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Zestawy Touch of Forever
Nowości
Promocje

  Polecamy

Multi Maca
Cena brutto: 143.00 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPP

  Informacje

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner) Anna Wójcicka, nr FBO 480-000-002-507
Adres oficjalnej strony Forever Living Products: www.foreverliving.com
Bezpośrednie zakupy: Sklepe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Harmonijna sylwetka

TRÓJSTOPNIOWY PROGRAM UZYSKANIA I UTRZYMANIA HARMONIJNEJ SYLWETKI
Autor: dr Greg Henderson, członek Rady Konsultacyjnej Forever Living Products International.

I STOPIEŃ
OGRANICZENIE SPOŻYCIA TŁUSZCZÓW I OBNIŻENIE KALORYCZNOŚCI CODZIENNEJ DIETY

Jedz sześć niewielkich posiłków dziennie tak, aby nie dopuścić do nadmiernych napadów głodu i aby utrzymać stały poziom cukru we krwi. Dzienną porcję odżywki Forever Lite można podzielić np. na cztery, a oprócz tego jeszcze dwa inne, starannie wyważone posiłki.
Jedz pokarmy, które zawierają dużo wartościowych, łatwo przyswajalnych protein (białko jaja kurzego, mięso ryb). Będzie to sprzyjało spalaniu tkanki tłuszczowej i budowie tkanki mięśniowej.
Jedz węglowodany złożone (warzywa i pełne ziarno zbóż).
Dbaj o to, aby ilość tłuszczu w diecie nie przekroczyła 10 tego, co jesz. Stwierdzono, że nasza współczesna dieta zawiera czterokrotnie więcej tłuszczów niż potrzeba. Ponieważ wiele potraw zawiera quot;ukrytyquot; tłuszcz, wybieraj produkty spożywcze niskotłuszczowe (mleko, jogurty, chude wędliny, itd.).

II STOPIEŃ
ZWIĘKSZENIE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Odbywaj codzienne spacery - szybkim krokiem, stopniowo dążąc do tego, aby móc przejść trzy kilometry w pół godziny. Tempo marszu powinno być tak dobrane, aby można było jednocześnie iść i mówić. W czasie każdego z takich spacerów spalisz 150 kcal, co po tygodniu da już 1050 kcal! Po pewnym czasie ubytek tkanki tłuszczowej będzie już widoczny!
Osobom, które mają problemy ze stawami lub nie mogą uprawiać marszów z innych powodów zaleca się pływanie lub codziennie półgodzinne aktywne ćwiczenia na rowerze treningowym.

III STOPIEŃ
USPRAWNIENIE TEMPA PRZEMIANY MATERII

Sześć niewielkich posiłków dziennie - w tym trzy lub cztery złożone głównie z odżywki Forever Lite - pozwala utrzymać tempo przemiany materii na odpowiednio wysokim poziomie, ponieważ organizm zużywa dodatkową energię na trawienie i przetwarzanie pokarmów.
Na tym etapie bardzo może nam pomóc Forever Garcinia Plus, ponieważ w wyniku termogenicznego efektu działania jej składników wspomagany jest proces spalania tłuszczów w tkance mięśniowej.
Lepiej jest zmieniać w ciągu tygodnia przyjmowaną dziennie ilość kalorii - raz mniej, a raz trochę więcej, niż skrupulatnie obliczać dzienną dawkę kalorii wciąż w tej samej, małej ilości. Pamiętajmy, że przy stałej, niskiej kaloryczności przyjmowanych posiłków, tempo przemian metabolicznych ustala się na niskim, a nie na wysokim poziomie. Należy starać się, aby posiłki były jak najbardziej wartościowe pod względem zapotrzebowania organizmu. Efektywnemu spalaniu tkanki tłuszczowej i budowaniu sprawnych mięśni sprzyja jedzenie potraw o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego białka lub węglowodanów złożonych, a niskiej zawartości tłuszczów i cukrów, takich jak np. sacharoza.


certyfikaty:

Wyniki przeprowadzonych analiz potwierdziły, że pomiędzy miąższem aloesowym w stanie świeżym a miąższem stabilizowanym w sposób naturalny nie ma zasadniczych różnic. Miąższ Aloe Vera, będący produktem Forever Living Products jest zatem taki sam jak ten, który można otrzymać po przekrojeniu świeżo zerwanego liścia aloesowego. Nic więc dziwnego, że Międzynarodowa Rada Naukowa d/s Aloesu (IASC - International Aloe Science Council), właśnie firmie Forever Living Products, jako pierwszej spośród tych, które mają w swej ofercie aloes, przyznała swój Certyfikat jakości. Rada ta powstała w 1981 r. aby chronić rynek Aloesowy przed nieuczciwą konkurencją i aby stać na straży jakości sprzedawanych produktów aloesowych. W roku 1982 w skład rady wchodziło już 25 członków - firm produkujących i sprzedających i produkujących wyroby, których głównym składnikiem jest miąższ aloesowy. Aby wykluczyć podejrzenia o wpływanie którejkolwiek z nich na decyzje IASC, analizy zleca się kilku niezależnym laboratoriom. Certyfikat jakości wydawany jest tylko tym firmom, których wyroby spełniają określone wymagania.

Od 1982 r. Forever Living Products zachowuje prawo do umieszczania znaku Certyfikatu Jakości IASC na swoich produktach, których głównym składnikiem jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera.

Świadectwo Koszerności

Islamska Pieczęć Aprobaty

Te produkty FLP, które posiadają na etykiecie znak widniejący obok, mają świadectwo koszerności, co oznacza, że zarówno ich skład, jak i sposób przygotowania spełniają warunki produktów koszernych.
Dla wielu osób na świecie symbol taki jest dodatkowym świadectwem jakości oraz czystości produktów.


  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl