2023

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Zestawy Touch of Forever
Nowości
Promocje

  Polecamy

Forever Marine Collagen
Cena brutto: 504.00 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPP

  Informacje

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner) Anna Wójcicka, nr FBO 480-000-002-507
Adres oficjalnej strony Forever Living Products: www.foreverliving.com
Bezpośrednie zakupy: Sklepe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień

Niezwykła roślina jaką jest Aloe Vera, wyjątkowo dobrze nadaje się do tego, aby służyć prawidłowej higienie całego ciała - przede wszystkim skóry, która podobnie jak płuca oddycha. Miąższ aloesowy znakomicie również służy włosom, ożywiając i pobudzając cebulki włosowe do sprawnego działania. Korzystnie wpływa także na strukturę samego włosa. Dzięki właściwościom bakteriobójczym, ściągającym i odświeżającym wspaniale nadaje się zarówno do higieny jamy ustnej, jak i jako składnik dezodorantu o niezwykle efektywnym działaniu. Miąższ aloesowy to znakomity środek dla wszystkich, którzy dbając o swoje ciało cenią przede wszystkim działanie produktów naturalnych.

Czysty miąższ Aloe Vera - to jedyna naprawdę naturalna, niezwykle uniwersalna metoda pielęgnacji włosów. W ofercie FLP znajdziemy wszystko, czym włosy można wzmocnić i upiększyć: zarówno szampon, jak i odżywkę, a także płyn odżywczy do układania włosów i żel do utrwalania fryzury. Wszystkie te produkty wykorzystują w swym działaniu naturalne właściwości miąższu aloesowego! Koniec z martwieniem się o to, że włosy przetłuszczają się, bądź są zbyt słabe! Od dziś aloes w postaci produktów do pielęgnacji włosów dba o dobrą kondycję Twoich mieszków włosowych i wspaniały wygląd fryzury. Znawcy i koneserzy tej niezwykłej rośliny wcierają także w skórę głowy czysty miąższ aloesowy (np. w postaci płynu Aloe First).


  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl