2020

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Sonya Collection
Zestawy Touch of Forever
Olejki eteryczne
ACT
miód
Siemię
olej
Organic Life
Diatomit
Lyapko-Aplikatory wieloigłowe
Bio-produkty
Bioflow
Laminine
Olejki eteryczne Young Living
Nowości
Promocje

  Polecamy


  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPPe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Kontrola wagi


Forever Lite Waniliowy-Suplement diety
Producent: Forever Living Products
Symbol: 021
Stawka VAT: 8%
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni

FOREVER LITE waniliowy i czekoladowy

Gdyby trzeba było przyrównać odżywkę Forever Lite do innych produktów, jakich zwykliśmy używać dbając o zdrowie, można by ją nazwać "multiwitaminą doskonałą", aczkolwiek nie oddaje to w pełni jej rewelacyjnych właściwości. Oprócz dziennej porcji witamin i biopierwiastków Forever Lite zawiera bowiem także pełen zestaw aminokwasów, ze szczególnym uwzględnieniem tych, których nasz organizm sam nie wytwarza. Dopiero taki skład odżywki zapewnia synergiczne działanie wszystkich zawartych w niej składników - odpowiednie aminokwasy są niezbędne dla przyswajania oraz spożytkowania większości witamin, makro- i mikroelementów. Codzienna, niestety bardzo często niedoskonała dieta nie dostarcza nam ich w ilości dostatecznej, aby zaspokoić wszystkie wymagania prawidłowo funkcjonującego organizmu. Stąd ogromna liczba dolegliwości, z otyłością włącznie, mających początek w długotrwale narastających niedoborach składników odżywczych.


Każde działanie, które podejmujemy korzystając z produktów Forever Living Products, aby polepszyć naszą kondycję i samopoczucie, powinno zacząć się od dbałości o prawidłowe odżywianie. Wszystko jedno, czy chodzi o zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, czy o utrzymanie ładnej sylwetki, czy też o odmładzające działanie aloesu na skórę. W odżywce Forever Lite znajdują się wszystkie quot;cegiełkiquot;, potrzebne do zbudowania sprawnych mięśni, młodej, gładkiej skóry, zdrowej tkanki łącznej, gęstych włosów itd. itp...
Oprócz Forever Lite niezbędnym składnikiem Kompleksowego Programu Odżywczego jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy, który wybitnie poprawia zarówno wchłanianie jak i działanie bezcennych składników odżywczych zawartych w Forever Lite.

Najważniejsze składniki Forever Lite:

 • Specjalna mieszanka aminowkwasowa
  Najłatwiej przyswajalne białko pochodzenia roślinnego, niezbędne do budowy i sprawnego funkcjonowania organizmu. Na uwagę zasługuje szczególnie tzw. aminogram Forever Lite, czyli wzajemne proporcje poszczególnych aminokwasów starannie dobrane tak, aby jak najbardziej zbliżyć się do dietetycznego ideału - naszego dziennego zapotrzebowania aminokwasowego. Bardzo ważne w składzie Forever Lite są też aminokwasy egzogenne, których nasz organizm nie potrafi sam sobie wytwarzać i w związku z tym nasze pożywienie musi być tak skomponowane, aby nie powstawały niedobory tych cennych składników.

 • Witaminy i składniki mineralne
  Forever Lite zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na wszystkie składniki niezbędne do jego prawidłowego działania. Przy regularnym używaniu Forever Lite można liczyć na uzupełnienie już istniejących niedoborów składników odżywczych, co wpływa na wyraźną poprawę samopoczucia.

 • Błonnik
  W postaci zaróno rozpuszczalnej, jak i nierozpuszczalnej, jest niezbędny do regulacji prawidłowego działania jelit. Ułatwia przyswajanie składników odżywczych i oczyszczanie organizmu z niezbędnych produktów przemiany materii.

 • Beta Karoten
  Niezbędny w diecie jest tzw. prekursorem witaminy A i jednocześnie jedną z najlepszych substancji przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników w organizmie.

 • Fruktoza
  Naturalny cukier występujący w owocach. Pomaga regulować poziom cukru we krwi, co sprzyja kontrolowaniu apetytu.

 • Wapń
  W postaci organicznie związanej, w obecności odpowiedniej ilości soli magnezu, jest niezwykle łatwo przyswajalny przez organizm.


Forever Lite:
 • To naturalny, w pełni wartościowy produkt, opracowany przez dwukrotnego noblistę Linusa Pauling'a,
 • dostarcza organizmowi składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania,
 • stanowi wyśmienity dodatek do normalnych posiłków jako środek uzupełniający w stanach niedożywienia, po przebytych chorobach i kuracjach antybiotykowych, lub podczas wzmożonej aktywności,
 • jest niskokaloryczny, starannie wyważony pod względem składu i proporcji,
 • może służyć jako preparat wspomagający odchudzanie,
 • można go mieszać z wodą, mlekiem, jogurtem, sokami i owocami.

Pojemność: 350g
WAŻNE: Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem produktów, skontaktuj się ze mną: Anna Stefania Wójcicka - Niezależy Dytrybutor FLP - telefonicznie lub e-mailem, który znajdziesz w dziale Kontakt 
Cena brutto 116.82 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl