2023

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Zestawy Touch of Forever
Nowości
Promocje

  Polecamy

Żel antybakteryjny Forever
Cena brutto: 77.74 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPP

  Informacje

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner) Anna Wójcicka, nr FBO 480-000-002-507
Adres oficjalnej strony Forever Living Products: www.foreverliving.com
Bezpośrednie zakupy: Sklepe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Suplementy diety


Forever Nature-Min-Suplement diety
Producent: Forever Living Products
Symbol: 037
Stawka VAT: 8%
Dostępność produktu: wysyłka do 24 godzin

FOREVER NATURE-MIN
Multimineralne, nauralne źródło biopierwiatków

Nasza codzienna dieta jest zbyt uboga w ważne dla zdrowia makro- i mikroelementy. Przeprowadzane na całym świecie badania coraz częściej wskazują na niepokojące niedobory takich ważnych dla życia pierwiastków jak: magnez, żelazo, wapń, cynk, chrom, miedź, mangan i wiele, wiele innych. Wynika to bezpośrednio ze złych przyzwyczajeń żywieniowych oraz mody na korzystanie z produktów zbyt przetworzonych technologicznie, konserwowanych i oczyszczonych z naturalnych substancji balastowych (na przykład - mąka bez śladu otrąb, czyli głównego źródła substancji odżywczych w ziarnach zbóż. Ponieważ trudno nam byłoby odmienić nagle nasz sposób odżywiania się, wielu dietetyków uważa, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest uzupełnianie tak bardzo niedoskonałej diety tymi składnikami, których w niej najbardziej brakuje.
Forever Living Products proponuje znakomite, naturalne źródło substancji mineralnych w bardzo łatwo przyswajalnej postaci oraz w doskonałych proporcjach. Multimineralne tabletki Forever Nature-Min to pozyskiwany obecnie z głębi ziemi montmorylonit - geologiczne złoża osadowe, które przed milionami lat stanowiły dno prehistorycznego oceanu. Źródło to, jako całkowicie wolne od tzw. zanieczyszczeń cywilizacyjnych można uznać za doskonałe także pod względem chemicznej postaci występujących w nim minerałów. Skład złóż montmorylonitu uwarunkowany był przez osiadające na dnie morskim resztki fauny i flory morskiej, a wszystko wskazuje na to, że zapotrzebowanie naszego organizmu na związki mineralne w niezwykle interesujący sposób pokrywa się z takim właśnie zestawem biopierwiastków... Każda z substancji mineralnych znajduje się w montmorylonicie w jak najbardziej odpowiednim "towarzystwie" innych marko- i mikroelementów, aby zostać przyswojoną i spożytkowaną przez nasz organizm. Są to wapń, fosfor, magnez, żelazo, miedź, mangan, cynk, chrom, itp. Dla jeszcze lepszego spożytkowania tych bezcennych darów Natury, najlepiej jest popijać Nautre-Min miąższem aloesowym.Główne składniki: wapń, fosfor, jod, żelazo, magnez, mangan, miedź, cynk, selen, chrom, wanad, molibden i inne naturalne składniki geologicznych złóż montmorylonitu.

Składniki mineralne:

  • pełnią funkcję koenzymów umożliwiając organizmowi harmonijne funkcjonowanie,
  • są niezbędne, aby utrzymać właściwy skład krwi, kości i zapewnić prawidłowe działanie układu nerwowego.

Pojemność: 180 tabletek 
Cena brutto 94.18 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl