2023

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Zestawy Touch of Forever
Nowości
Promocje

  Polecamy

Forever Marine Collagen
Cena brutto: 479.95 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPP

  Informacje

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner) Anna Wójcicka, nr FBO 480-000-002-507
Adres oficjalnej strony Forever Living Products: www.foreverliving.com
Bezpośrednie zakupy: Sklepe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Suplementy diety


Forever Absorbent-C-Suplement diety
Producent: Forever Living Products
Symbol: 048
Stawka VAT: 8%
Dostępność produktu: wysyłka do 24 godzin

FOREVER ABSORBENT-C
Witamina C na bazie błonnika z otręb owsianych

Połączenie naturalnej witaminy C z otrębami owsianymi to prawdziwy strzał w dziesiątkę i to pod każdym względem! Witamina C, czyli kwas askorbinowy, wbudowana w specjalny sposób w strukturę rozpuszczalnej frakcji błonnika owsianego, wchłania się z żołądka do jelita cienkiego o wiele skuteczniej, niż gdybyśmy użyli jej bez żadnych dodatków. Można śmiało powiedzieć, że ta niezwykle ważna witamina, podana w takiej właśnie postaci, jest w stu procentach absorbowana przez organizm, co w pełni tłumaczy nazwę produktu - Absorbent-C. Bardzo ważne jest zaś to, aby organizm nasz potrafił przyswoić witaminy C jak najwięcej ze źródeł zewnętrznych. Natura nie dała nam niestety zdolności do syntetyzowania własnego kwasu askorbinowego. A szkoda, bo wiele ssaków (koty, psy, szczury...) potrafi produkować sobie tę witaminę potrzebną do życia. Mówi się co prawda, że w naszych cywilizowanych czasach nikt już nie umiera z powodu szkorbutu (ostry niedobór witaminy C), ale badania wykazują, że znaczna część społeczeństw, zwanych rozwiniętymi, cierpi z powodu mniej lub bardziej zaawansowanego niedostatku naturalnego kwasu askorbinowego w diecie. W Forever Living Products zrealizowano jeden z najlepszych pomysłów suplementacji dietetycznej stulecia - osadzenie w otrębach owsianych witaminy C w naturalnym dla niej towarzystwie bioflawonoidów, dzięki którym jest ona jeszcze lepiej spożytkowana przez organizm.
Nie ma takiej tkanki w naszym ciele, ani takiej przemiany biochemicznej, która mogłaby się obyć bez tej witaminy. To od niej zależy nie tylko odporność, zdrowe kości i zęby, prawidłowa praca serca i układu krwionośnego, ale także uroda, bo bez odpowiedniej ilości kwasu askorbinowego nie ma ani ładnej skóry ani zdrowej tkanki łącznej. Witamina C jest znanym antyutleniaczem i "wychwytywaczem" wolnych rodników, działa więc jako naturalna ochrona przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego, przeciwdziałając zarówno inicjowaniu procesów nowotworowych jak i... powstawaniu zmarszczek. Odkryto już bowiem, że wolne rodniki potrafią czynić tyle złego ile tylko zdołają. Ale jest jeszcze jedna bardzo ważna zaleta spółki witaminy C z otrębami owsianymi. To prawdziwa bomba przeciwmiażdżycowa! Warto o tym pamiętać wydając ostateczną wojnę cholesterolowi rujnującemu nasz system krwionośny.


Główne składniki: naturalne otręby owsiane, sorbitol, miód pszczeli Forever, kwas askorbinowy, aromat naturalny bioflawonoidy z pomarańczy i innych cytrusów, proszek z owoców papai.

Korzyści:

  • Witamina C jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów (przeciwutleniaczy), zapobiega zachodzeniu patologicznych zjawisk na poziomie tkanek.
  • Potrafi "wychwytywać" wolne rodniki, działając tym samym przeciwnowotworowo.
  • Jest niezbędna, aby przyswoić sole wapnia lub sole żelaza.
  • Uszczelnia ścianki naczyń krwionośnych działając przeciw wylewom i zawałom, przeciw "pajączkom" i rozszerzonym żyłkom na twarzy.
  • Pomaga utrzymywać kwaśny odczyn moczu, co zapobiega nawracającym stanom zapalnym dróg moczowych, a także tworzeniu się niektórych kamieni nerkowych.
  • Reguluje działanie gruczołów wytwarzających hormony płciowe. Daleko posunięty niedobór witaminy C może spowodować objawy przedwczesnego starzenia się.
  • Działa przeciwwirusowo.
  • Pomaga oczyszczać arterie ze złogów cholesterolu.

100 tabl.-560g


Pojemność: 100 tabl. 
Cena brutto 90.29 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl