2020

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Sonya Collection
Zestawy Touch of Forever
Olejki eteryczne
ACT
miód
Siemię
olej
Organic Life
Diatomit
Lyapko-Aplikatory wieloigłowe
Bio-produkty
Bioflow
Laminine
Olejki eteryczne Young Living
Nowości
Promocje

  Polecamy


  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPPe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Suplementy diety


Forever Lycium Plus-Suplement diety
Producent: Forever Living Products
Symbol: 072
Stawka VAT: 8%
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni

FOREVER LYCIUM PLUS

Pod tą ekscytująco egzotyczną nazwą kryje się niezwykły produkt, będący połączeniem koncentratu z owoców kolcowoju chińskiego (Lycium chinense) z wyciągiem bioflawonoidowym z korzenia lukrecji. Obydwie te rośliny mają z pewnością jedną wspólną cechę: historia ich używania sięga aż czasów starożytnych Chin. Okazuje się, że już przeszło 2000 lat temu zarówno korzeń lukrecji, jak i jagody kolcowoju były niezwykle szeroko stosowane w naturalnej medycynie dalekowschodniej, której najważniejsza zasada to dbałość o utrzymanie harmonii i idealnej równowagi zdrowotnej całego organizmu.
Wyciągowi z owoców kolcowoju (Lycium) przypisywano już od wieków właściwości wzmacniające i regeneracyjne. Wierzono głęboko, że działa na człowieka ogólnie odmładzająco, przywraca siły witalne, poprawia widzenie, dodaje blasku skórze oraz uelastycznia stawy i wiązadła. Współczesne badania tak dalece potwierdziły nieocenione właściwości koncentratu z jagód kolcowoju, że zaleca się go obecnie także osobom wracającym do zdrowia po radioterapii i chemoterapii.
Drugi ze składników Forever Lycium Plus to bioflawonoidowy ekstrakt z korzenia lukrecji. Skład i proporcje zawartych w nim bioflawonoidów sprawiają, że jest to jeden z najsilniej działających naturalnych antyutleniaczy. Skutecznością swojego działania przeciwko wolnym rodnikom przewyższa wielokrotnie nawet znaną ze swoich antyutleniających właściwości witaminę C!
Nie przypadkiem w ofercie Forever Living Products oba te całkowicie naturalne produkty znalazły się tuż obok czystego miąższu Aloe vera. Najlepiej więc zrobimy jednocząc wszystkie dostępne nam siły Natury przeciwko procesom zbyt szybkiego "zużywania się" organizmu i wszystkich związanych z tym dolegliwości. Tak wiele można zrobić już od dzisiaj. Ot, choćby popijając Forever Lycium Plus swoją codzienną porcją Miąższu Aloesowego, Miąższu Aloesowego z Żurawinami, albo Miąższu Aloesowego z Sokiem Brzoskwiniowym.


Główne składniki: Sproszkowany ekstrakt z owoców kolcowoju chińskiego (Lycium chinense i Lycium barbarum), sproszkowany ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycirrhiza glabara i Glycirrhiza uralensis).

Wyciąg z lukrecji, kolcowoju chińskiego:

 • działa wzmacniająco, o sile antyutleniającej 40-krotnie większej niż witamina C
 • działa silnie oczyszczająco na organizm,
 • bardzo pozytywnie wpływa na wszelkie procesy związane z widzeniem,
 • to wspaniały suplement przeciwko starzeniu się skóry,
 • działa odżywczo ,
 • skutecznie niszczy nadmiar wolnych rodników,
 • sprzyja rewitalizacji kolagenu w tkance podskórnej,
 • poprawia elastyczność i gładkość skóry niezależnie od wieku,
 • poprawia stan tkanki chrzęstnej, co pomaga w problemach ze stawami, bólami korzonkowymi oraz łagodzi dolegliwości typu reumatycznego,
 • łagodzi stany zapalne w obrębie śluzówki żołądka i dwunastnicy,
 • korzystnie działa na tkanki miąższu wątroby.

Pojemność: 100 tabl.
WAŻNE: Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem produktów, skontaktuj się ze mną: Anna Stefania Wójcicka - Niezależy Dytrybutor FLP - telefonicznie lub e-mailem, który znajdziesz w dziale Kontakt 
Cena brutto 154.20 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl