2020

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Sonya Collection
Zestawy Touch of Forever
Olejki eteryczne
ACT
miód
Siemię
olej
Organic Life
Diatomit
Lyapko-Aplikatory wieloigłowe
Bio-produkty
Bioflow
Laminine
Olejki eteryczne Young Living
Nowości
Promocje

  Polecamy

Szczotka toaletowa
Cena brutto: 99.95 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPPe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Suplementy diety


Forever Ginkgo Plus-Suplement diety
Producent: Forever Living Products
Symbol: 73
Stawka VAT: 8%
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni

FOREVER GINKGO PLUS

Komu z nas nie zdarzyło się choć raz spytać: "O czym to ja przed chwilą mówiłam/em?" lub gwałtownie poszukiwać w pamięci czyjejś twarzy lub nazwiska, o których wiemy, że są przecież tuż, tuż... Kto z nas nie zna uczucia nagłego znużenia i zniechęcenia, które powoduje, że nawet myśleć się już nie chce! My, ludzie współcześni żyjemy szybko, w ciągłym napięciu, w poczuciu ciągłej gotowości do działania jakby zapomniawszy o tym, ze prawdziwie wydajna praca naszego umysłu wymaga skupienia, ciszy, koncentracji i ogólnie niezłej kondycji fizyczno-psychicznej. Eksploatujemy nasze szare komórki ponad miarę w zamian za to ograniczając im ilość snu, dostarczanego tlenu i substancji niezbędnych im do prawidłowego działania.


Forever Ginkgo Plus to kolejny (obok Forever Lycium Plus) ukłon Forever Living Products w stronę wielowiekowej tradycji naturalnej: medycyny chińskiej. Skład tego unikalnego produktu, czyli kompozycję miłorzębu japońskiego (Ginkgo bilobae), rdestu, grzybów ganoderma oraz owoców cytryńca chińskiego dobrali dla nas najlepsi chińscy zielarze, mistrzowie w planowaniu skojarzonego działania ziół, zwanego synergią. Składniki Forever Ginkgo Plus działając synergicznie ożywiają procesy myślenia, kojarzenia i pamięci tak, abyśmy już nigdy nie "gubili myśli". Nic więc dziwnego, że na etykiecie Forever Ginkgo Plus przeczytać można, iż jest to "odżywianie dla myślenia". A ponieważ nasz umysł najlepiej pracuje, kiedy ogólnie dobrze się czujemy, nikogo nie powinno też dziwić, że rdest, ganoderma i owoce cytryńca od wieków uważane były także za naturalne czynniki wzmacniające i dodające energii życiowej.


Główne składniki: Standaryzowany ekstrakt flawonoidowo-terpenoidowy z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo bilobae), grzyby Reishi (Ganoderma lucidum), owoce cytryńca chińskiego (Schizandra chinensis), rdest (Polygonum multiflorum).

Pojemność: 60 tabletek 
Cena brutto 146.00 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl