2020

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Sonya Collection
Zestawy Touch of Forever
Olejki eteryczne
ACT
miód
Siemię
olej
Agel
Kolekcja Aroma Spa
Organic Life
Diatomit
Lyapko-Aplikatory wieloigłowe
Bio-produkty
Bioflow
Laminine
Olejki eteryczne Young Living
Nowości
Promocje

  Polecamy

Nośnik Pudrowy Maseczki
Cena brutto: 111.75 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPPe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Pielęgnacja skóry


Aloesowy Krem Pielęgnacyjny do Ciała
Producent: Forever Living Products
Symbol: 57
Stawka VAT: 23%
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni

ALOESOWY KREM PIELĘGNACYJNY DO CIAŁA

Głównym zadaniem tego pachnącego cynamonem kremu o konsystencji lekkiej emulsji jest przedłużenie efektu tonizacji rozpoczętej użyciem Aloesowego Kremu Tonizującego. Aloesowy Krem Pielęgnacyjny do Ciała nakłada się w przerwach między kolejnymi owijaniami oraz na te miejsca, w których nie stosuje się Aloesowego Kremu Tonizującego.Podobnie jak i w innych elementach tego zestawu, w Kremie Pielęgnacyjnym została wykorzystana możliwość bezpośredniego działania miąższu aloesowego na skórę, tkankę łączną, a nawet wierzchnią warstwę podskórnej tkanki tłuszczowej.
Krem ten to wspaniałe połączenie naturalnego działania aloesu ze starannie dobranymi ziołami oraz rozgrzewającą akcją olejku cynamonowego wraz z wyciągiem ze specjalnego gatunku ostrej papryki. Efektem tak zaplanowanej pielęgnacji jest usprawnienie regeneracji, oczyszczania się z toksyn zarówno skóry, jak i tkanek bezpośrednio z nią powiązanych oraz ułatwianie zewnętrznej warstwie adypocytów pozbycia się przynajmniej części swojej tłuszczowej zawartości.
Wielką zaletą Aloesowego Kremu Pielęgnacyjnego jest to, że może on być używany również poza zestawem tonizującym, jako element codziennej dbałości o piękny i młody wygląd ciała.
Można go nakładać po porannej lub wieczornej kąpieli lub spróbować dołączyć do innych działań pielęgnacyjnych, jak np. masaż relaksacyjny lub odchudzający.

Przeznaczenie: Jako element Aloesowego Zestawu Tonizującego do Ciała służy przedłużaniu efektu regenerująco-stymulującego Aloesowego Kremu Tonizującego. Z uwagi na to, że działa łagodnie, można go nakładać na wszystkie te obszary ciała (poza twarzą), których nie poddaje się tonizacji pod folią. Aloesowy Krem Pielęgnacyjny może być też używany do codziennej pielęgnacji ciała oraz do masażu.Główne składniki: Naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera (36), olejek cytwarowy, olejek imbirowy, naturalne ekstrakty z bluszczu, powojnika, tawuły, morszczynu i skrzypu, trójglicerydy C10-18, stearynian glicerylowy, glikol butylenowy, alkohol cetylowy, rozpuszczalny kolagen, hydrolizowana elastyna, dimetikon, alantoina, olejek cynamonowy, stearynian PEG-100, Polisorbat 20, sorbinian laurylowy, karbomer, wyciąg z pieprzu tureckiego, kwas askorbinowy, metyloparaben, propyloparaben.

 • ma działanie o wiele łagodniejsze niż Krem Tonizujący,
 • służy przedłużaniu efektu regenerująco-stymulacyjnego Kremu Tonizującego,
 • nakłada się go w przerwach między owijaniami oraz na te miejsca, w których nie stosuje się Kremu Tonizującego (poza twarzą),
 • głęboko przenika w skórę,
 • zmiękcza i nawilża skórę,
 • regeneruje komórki,
 • reguluje ukrwienie oraz funkcje limfatyczne i nerwowe skóry,
 • dostarcza odżywczych elementów bioaktywnych,
 • działa przeciwzapalnie,
 • przywraca gładkość i elastyczność,
 • ma konsystencję lekkiej emulsji.

Pojemność: 113 g


Pojemność: 113 g
WAŻNE: Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem produktów, skontaktuj się ze mną: Anna Stefania Wójcicka - Niezależy Dytrybutor FLP - telefonicznie lub e-mailem, który znajdziesz w dziale Kontakt 
Cena brutto 192.90 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl