2022

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Zestawy Touch of Forever
Olejki eteryczne
miód
Siemię
olej
Organic Life
Diatomit
Lyapko-Aplikatory wieloigłowe
Bio-produkty
Bioflow
Olejki eteryczne Young Living
Nowości
Promocje

  Polecamy

Miód Wielokwiatowy
Cena brutto: 52.00 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPP

  Informacje

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner) Anna Wójcicka, nr FBO 480-000-002-507
Adres oficjalnej strony Forever Living Products: www.foreverliving.com
Bezpośrednie zakupy: Sklepe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Olejki eteryczne


Essential Oils Lemon
Producent: Forever Living Products
Symbol: 507
Stawka VAT: 23%
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni

Forever Essential Oils Lemon

Główne składniki:

Cytryny Forever są ręcznie zbierane i starannie pielęgnowane, aż do osiągnięcia idealnej dojrzałości. Wtedy stają się bardziej soczyste i można z nich uzyskać najwyższej jakości olejek eteryczny. Forever Living zapewnia najczystszy naturalny olejek cytrynowy dla dodania wigoru i energii.

Olejek eteryczny dla spokoju

Olejki eteryczne dla spokoju, zostały wytworzone ze starannie dobranych czystych olejków roślinnych zebranych z najlepszych źródeł z różnych miejsc świata. Aby stworzyć starannie skomponowany Essentail Oil Lemon sięgnięto po najczystsze naturalne:Cytryny Forever są ręcznie zbierane i starannie pielęgnowane, aż do osiągnięcia idealnej dojrzałości. Wtedy stają się bardziej soczyste i można z nich uzyskać najwyższej jakości olejek eteryczny. Forever Living zapewnia najczystszy naturalny olejek cytrynowy dla dodania wigoru i energii.Cytryny dają jeden z najszerzej znanych i stosowanych olejków na świecie. Od stuleci jest on ceniony za swój ożywczy aromat i używany, aby odstraszać owady, dezynfekować oraz czyścić. FOREVER ESSENTIAL OILS LEMON pozyskiwany jest z ręcznie zbieranych cytryn, które są troskliwie pielęgnowane, aż do osiągnięcia idealnej dojrzałości, by wydobyć z nich cenny olejek. Tłoczenie na zimno uwalnia ukryte w skórce olejki, które są starannie zeskrobywane, a następnie umieszczane w centryfudze, by oddzielić czysty olejek od stałych składników. Efektem jest czysty, potężny Forever Essential Oils Lemon. Aromaterapia może znacząco wpływać na nastrój, pamięć i poziom energii. Receptory węchowe, znajdujące się w górnej części jamy nosowej, przekazują aromat do układu limbicznego, który wiąże się z emocjami i pamięcią. Kiedy dodasz olejek cytrynowy do dyfuzora lub rozcieńczysz w olejku nośnikowym, jego pobudzający aromat doda ci energii i poprawi nastrój. Forever Essential Oils Lemon jest świetnym, uniwersalnym olejkiem. Niezależenie od tego, czy zastosujesz go w dyfuzorze, czy dodasz do przygotowanego domowym sposobem środka czystości, pokochasz jego rześki, świeży i owocowy aromat.

Sposób użycia:

Rozpuścić 2-4 krople olejku w wodzie, olejku nośnikowym lub emulsji, dla użycia miejscowego lub aromatycznego.


Pojemność: 15 ml 
Cena brutto 88.07 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl