2022

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Zestawy Touch of Forever
Olejki eteryczne
miód
Siemię
olej
Organic Life
Diatomit
Lyapko-Aplikatory wieloigłowe
Bio-produkty
Bioflow
Olejki eteryczne Young Living
Nowości
Promocje

  Polecamy

Nośnik Pudrowy Maseczki
Cena brutto: 117.37 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPP

  Informacje

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner) Anna Wójcicka, nr FBO 480-000-002-507
Adres oficjalnej strony Forever Living Products: www.foreverliving.com
Bezpośrednie zakupy: Sklepe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Pielęgnacja skóry


Aloeosowa Emulsja Rozgrzewająca
Producent: Forever Living Products
Symbol: 64
Stawka VAT: 23%
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni

ALOESOWA EMULSJA ROZGRZEWAJĄCA

Na pytanie: "Komu i kiedy potrzebna jest Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca?" odpowiedź brzmi: "Bez ograniczeń!". Przeciętny mieszkaniec umiarkowanej strefy klimatycznej przynajmniej dwa razy do roku czuje łamanie w kościach, dwa razy się zaziębia lub ulega grypie, a co drugi w wieku dojrzałym gnębiony jest prez dolegliwości, których powodem są zmiany zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa.
Najprawdopodobniej wszystkie wymienione i wiele innych pomniejszych przyczyn powodują, że coraz więcej osób bardzo dba o to, aby Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca znajdowała się stale w zasięgu ich ręki. Jej użycie wespół z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, co pomaga łatwiej znieść ból zarówno tak zwanych quot;korzonkówquot;, jak i naciągniętych mięśni czy dotkniętym artretyzmem stawów.
Wchodzący w skład Emulsji salicylan metylowy - bliski krewny dobrze nam znanej aspiryny - działa lekko przeciwzapalnie zwłaszcza, że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Dzięki takiemu składowi sięgamy chętnie po Aloesową Emulsję Rozgrzewającą także i przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia, a bardziej zapobiegliwi rozmasowują z jej pomocą przemarznięte stopy, nie czekając na pierwsze kichnięcie.
Działanie rozgrzewające Emulsji wpływa relaksująco na mięśnie, o czym dobrze wiedzą sportowcy - i zawodowcy, i amatorzy. Niekiedy dobrze jest poprzedzić użycie Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej naniesieniem na skórę niewielkiej ilości Aloe First.Główne składniki: Naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera (62.5), woda dejonizowana, salicylan metylowy, glikol propylenowy, stearynian glicerylowy, alkohol cetylowy, mentol, trietanoloamina, olejek eukaliptusowy, olejek z pestek moreli, wazelina, olejek sezamowy, lanolina, olejek jojoba, kwas oleinowy, stearynian PEG-100, karbomer, alantoina, alkohol lanolinowy, kwas askorbinowy, diazolidinylomocznik, metyloparaben, propyloparaben.

  • jest często stosowana w bólach reumatycznych, artretyzmie, nerwo- i mięśniobólach (znakomicie działa w tzw. "zapaleniu korzonków nerwowych" i rwie kulszowej), kontuzjach sportowych (np. nadciągnięciach ścięgien oraz uszkodzeniach mięśni połączonych z obrzękami),
  • jest używana do nacierania pleców, klatki piersiowej i stóp przy przeziębieniach,
  • bywa stosowana do masażu łagodząco-relaksującego,
  • stymulująco-rozgrzewające działanie składników emulsji powoduje czasowe przyspieszenie krążenia podskórnego,
  • z powodu silnych właściwości penetrujących soku aloesowego nie należy stosować jej na głębokie uszkodzenia skóry!

Pojemność: 118 ml 
Cena brutto 83.84 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl