2023

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Zestawy Touch of Forever
Nowości
Promocje

  Polecamy


  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPP

  Informacje

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner) Anna Wójcicka, nr FBO 480-000-002-507
Adres oficjalnej strony Forever Living Products: www.foreverliving.com
Bezpośrednie zakupy: Sklepe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Produkty pszczele


Miód pszczeli Forever
Producent: Forever Living Products
Symbol: 207
Stawka VAT: 5%
Dostępność produktu: wysyłka do 48 godzin

Firma Forever Living Products ma coś zupełnie specjalnego dla wyrafinowanych smakoszy - całkowicie naturalny słodki przysmak wprost od pszczół, które wytworzyły go pracowicie zbierając nektar z kwiatów roślin rosnących na ekologicznie czystych wyżynnych terenach Arizony i chociaż dlatego warto go skosztować. Nie docenilibyśmy jednak pełnej wartości Miodu Pszczelego Forever umieszczając go wśród łakoci. Dzięki temu, że wzbogacono go dodatkiem pyłku pszczelego oraz mleczka pszczelego jest on bardzo cenny pod względem odżywczym. Ten, kto raz spróbuje sięgnąć do tego naturalnego źródła witalności, będzie już tylko strzec się aby nie przesadzić.
Miód niesie w sobie niezwykłe wprost zasoby energii (uwaga - mierzonej w kaloriach!), co wcale nie dziwi zważywszy, że aby wytworzyć jeden kilogram pszczoły muszą odwiedzić od 750 tysięcy do 3 milionów kwiatów! Każda łyżeczka miodu to wynik trudu wielu pszczół, które zanim umieszczą efekt swojej pracy w plastrach, poddają go specyficznej obróbce. Oprócz cukrów prostych, dzięki wzbogaceniu mleczkiem i pyłkiem pszczelim Miód Forever zawiera kwasy organiczne, nieco protein, aminokwasów i biopierwiastków (zwłaszcza wapnia i fosforu), olejki eteryczne, garbniki, woski, beta karoten, kwas pantotenowy i inne witaminy z grupy B, a także niektóre enzymy. Jeśli chcemy w pełni skorzystać z tego bogactwa, najlepiej jest połączyć Miód Pszczeli Forever z czystym, naturalnie stabilizowanym Miąższem Aloe Vera. Nie przypadkiem obydwa te dary Natury znajdują się obok siebie w ofercie Forever Living Products. Trudno oprzeć się wrażeniu, że zarówno jeden, jak i drugi produkt zyskują w połączeniu ze sobą bardzo wiele pod względem swego działania.
Miód może być także wspaniałym kosmetykiem, zwłaszcza gdy połączony jest z mleczkiem i pyłkiem pszczelim, tak jak w Miodzie Forever. Warto jest, idąc śladem kobiet znanych ze swej urody w dawnych czasach, nanieść go cienką warstewką na świeżo umytą twarz, zmyć po kwadransie, po czym nałożyć krem - oczywiście najlepiej aloesowy. Wystarczy również, na podkład dodać Miodu Pszczelego Forever do Maseczki Odżywczo-Stymulującej, aby docenić znakomite działanie miodu i miąższu aloesowego w tej niezwykle udanej spółce.Główne składniki: Czysty miód pszczeli.
  • produkt super czysty,
  • w 100 naturalny,
  • nie zawiera sztucznych utrwalaczy, substancji zapachowych i barwników,
  • jest niezwykle smaczny i odżywczy,
  • jest łatwo przyswajalny,
  • posiada właściwości regenerujące i wzmacniające,
  • dodaje sił, energii, odporności.

Pojemność: 500 g 
Cena brutto 88.22 PLN  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl