2020

  Kategorie

Napoje
Produkty pszczele
Suplementy diety
Kontrola wagi
Pielęgnacja skóry
Higiena na co dzień
Sonya Collection
Zestawy Touch of Forever
Olejki eteryczne
ACT
miód
Siemię
olej
Organic Life
Diatomit
Lyapko-Aplikatory wieloigłowe
Bio-produkty
Bioflow
Laminine
Olejki eteryczne Young Living
Nowości
Promocje

  Polecamy

Forever Freedom-Suplement diety
Cena brutto: 189.10 PLN

  Harmonijna sylwetka

Harmonijna sylwetka
Napoje aloeosowe
Wspaniałości prosto z ula
Pełnowartościowe niskolaroryczne posiłki
Kompleksowy program odżywczy
Aloeosowa pielęgnacja i higiena na co dzień
Tabela zastosowań MPD

  Linki

Forever Living Products
FLPPe-mail: skarby_swiata@poczta.fm
Licznik odwiedzin:Suplementy diety


Forever Calcium-Suplement diety
Producent: Forever Living Products
Symbol: S-206
Stawka VAT: 8%
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni

FOREVER CALCIUM

Forever Calcium jest produktem, w którym połączono wapń z magnezem i witaminą D3 w doskonałych proporcjach. Maksymalne wchłanianie wapnia jest także zapewnione przez jego nieorganiczno - organiczne połączenie (cytrynian wapnia), o znanej i dokładnie przebadanej biodostępności. Produkt jest wskazany szczególnie w okresie intensywnego wzrostu, a także w wieku dojrzałym, jako profilaktyka osteoporozy i osteomalacji.
Wapń jest jednym z najważniejszych minerałów budujących nasz organizm. Stanowi około 2 masy Twojego ciała! Najwięcej, bo prawie 99 tego pierwiastka buduje ludzki układ kostny (w tym również zęby), a pozostała ilość gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych, krwi oraz innych tkanek.

Oprócz kłopotów z tworzeniem i regeneracją kośćca niedobór wapnia powoduje zaburzenia przewodzenia impulsów nerwowych, krzepliwości krwi, pracy mięśni i wydzielania niektórych hormonów, np. insuliny.
Badania wykazują, że ponad 75 żyjących współcześnie ludzi spożywa za mało wapnia w swojej dziennej diecie. Efektywne uzupełniane niedoborów tego pierwiastka to takie, w czasie którego wapń wprowadzony jest do organizmu razem z innymi substancjami (zwłaszcza z witaminą D3 i magnezem), które umożliwiają jego przyswajanie i biologiczne wykorzystanie.
Forever Calcium jest takim właśnie produktem, w którym połączono wapń z magnezem i witaminą D3 w doskonałych proporcjach. Maksymalne wchłanianie wapnia jest także zapewnione przez jego nieorganiczno - organiczne połączenie (cytrynian wapnia), o znanej i dokładnie przebadane j biodostępności.

Codzienne zażywanie Forever Calcium zapewnia mocne, trwałe kości, zdrowe zęby , lepsze funkcjonowanie przemiany materii i układu nerwowego, zwiększoną odporność na infekcje. Produkt jest wskazany szczególnie w okresie intensywnego wzrostu, a także w wieku dojrzałym, jako profilaktyka osteoporozy i osteomalacji.

- łatwo przyswajalny wapń z witaminą D3 i magnezem
- wzmacnia kości i zęby
- znakomite uzupełnienie codziennej diety, często zbyt ubogiej w ten ważny pierwiastekGłówne składniki:

Składniki mineralne: cytrynian wapnia - tlenek magnezu - witamina D (jako cholekalcyferol) - fosforan dwupniapniowy (stabilizator) - kwas stearynowy z warzyw (subst. wiążąca), - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona (subst. wiążąca) - sterynian magnezu z warzyw (subst. wiążąca) - ekstrakt z soi - kwas cytrynowy (antyoksydant) - hydroksypropylometyloceluloza (subst. wiążąca) - naturalny aromat.

Wartość odżywcza 1 tabletki * dziennego zapotrzebowania

- wartość energetyczna - 1,25 kcal
- białka lt; 1 g
- tłuszcze lt; 1 g
- węglowodany lt; 1 g
- witamina D 100 I.U * 50
- wapń 250 mg * 31
- magnez 100 mg * 33

Sposób użycia: Dorośli 1-2 tabletki dziennie.
Nr katalogowy: S-206

Pojemność: 90 tabletek
WAŻNE: Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem produktów, skontaktuj się ze mną: Anna Stefania Wójcicka - Niezależy Dytrybutor FLP - telefonicznie lub e-mailem, który znajdziesz w dziale Kontakt 
Cena brutto 112.15 PLN


Razem z tym produktem nasi Klienci najczęściej kupują:


  Twoje zakupy

Koszyk  
Ilość produktów: 0
Suma brutto: 0.00

  Szukaj
Informacja o nowościach:
   zapisz wypisz

natopie.pl