Przejdź do treści

Miąższ Aloe Vera z sokiem brzoskwiniowym – suplement diety

forever aloe peaches

Miąższ Aloe Vera z sokiem brzoskwiniowym to ukłon Forever Living Products w stronę najmłodszych odbiorców czystego miąższu aloesowego. Dzieci, nastolatki i dorastająca młodzież to najwdzięczniejszy obiekt naturalnego działania tej wspaniałej rośliny, bo w ich przypadku efekty przychodzą najszybciej. Ileż to już wyprodukowano na świecie rozmaitych specyfików aloesowych podawanych niejadkom „na apetyt”! A stary jak świat, babciny sposób „na dobrą krew” dla dojrzewających dziewcząt – czyli aloes mieszany z mlekiem i miodem lub tzw. winko aloesowe, na które przepis przekazywany jest w niektórych domach z pokolenia na pokolenie?

Nasi najmłodsi są jednak klientelą bardzo wymagającą. Zgodnie z ich oczekiwaniami – to, co dobre dla zdrowia, powinno być również smaczne. Dla nich więc opracowano w Forever Living Products napój o wysokiej zawartości czystego miąższu aloesowego i smaku… brzoskwiń, których niewielkie kawałeczki pływają w środku, aby nie było żadnej wątpliwości, że smak i aromat napoju są pochodzenia naturalnego. Połączenie dwóch miąższów – aloesowego i brzoskwiniowego okazało się tak trafne, że po napój ten sięgają chętnie także i odbiorcy całkiem już dojrzali. Niezależnie od wieku każdy z nas lubi przecież przypomnieć sobie smak czegoś dobrego, co kojarzy się z beztroskimi latami dzieciństwa…

Główne składniki:

Miąższ Aloe Vera (91), fruktoza, naturalny aromat brzoskwiniowy, kwas cytrynowy, koncentrat soku brzoskwiniowego, kwas askorbinowy, tokoferol (witamina E).

Producent: Forever Living Products
Dostępność produktu: wysyłka do 24 godzin
Pojemność: 1 l
Cena brutto 152.77 PLN