Przejdź do treści

Forever Immune Gummy

forever immune gummy

Realizacja postawionych celów zarówno tych zawodowych jak również prywatnych wymaga od naszego organizmu niezawodnej kondycji. Tylko odpowiednio odżywiony, zdrowy organizm jest w stanie podołać wielu codziennym obowiązkom i zadaniom. Myśląc o tych wszystkich codziennych potrzebach opracowaliśmy ten wieloskładnikowy suplement diety.

Forever Immune Gummy to bardzo smaczne i łatwe do spożywania żelki. Może je przyjmować nawet osoba, która ma trudności z przełykaniem tabletek.

Zawarty w żelku kompleks 10 witamin w połączeniu z cynkiem odpowie na wiele potrzeb, które muszą być zaspokojone w ciągu całego dnia.

WITAMINY: A, C, B6 i B12, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. WITAMINA E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. WITAMINA K i D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Biotyna pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. NIACYNA przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. CYNK przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Sposób użycia

2 żelki dziennie. Żelkę należy żuć do rozpuszczenia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Skład

Syrop glukozowy, cukier, skobia modyfikowana, mieszanka witamin z cynkiem [witamina C (kwas L-askorbinowy), cynk (glukonian cynku), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina A (octan retinylu), biotyna (D-biotyna), witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina D3 (cholekalcyferol), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina K (filochinon), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy)], regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu), naturalny aromat mango, substancja glazurująca (wosk carnauba), ekstrakt z krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius), zagęszczony sok z marchwi (Daucus carota), zagęszczony sok jabłkowy (Malus domestica).

Opakowanie: 60 żelek
Cena: 228,28zł