Przejdź do treści

Nutra Q10 – suplement diety

nutra q10

Forever Nutra Q10

Główne składniki:

Dane suplementacyjne 1 saszetki
Koenzym Q10 30 mg
Witamina C 30 mg
Witamina E 10 mg
Witamina B6 1,0 mg
Kwas foliowy 200 mg
Witamina B12 1,0 mg
Magnez 60 mg
Chrom 16 mg
Ekstrakt z pestek winogron 20 mg
Ekstrakt z kłącza kurkumy 20 mg
Ekstrakt z Boswellia serrata 20 mg
Ekstrakt z liści oliwki europejskiej 24 mg

Składniki:
Fruktoza, węglan magnezu, lecytyna sojowa – emulgator, kwas L-askorbinowy, koenzym Q10, celuloza mikrokrystaliczna – substancja zagęszczająca, dwutlenek krzemu -substancja przeciwzbrylająca, ekstrakt z liści oliwki europejskiej (Olea europaea), ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa), ekstrakt z Boswellia serrata, D-alfa-tokoferol, chlorek chromu, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, cyjanokobalamina.

Koenzym Q10 nazywany jest cudem serca. Jest on jednym z podstawowych czynników niezbędnych dla życia i zdrowia. Starzenie się, stresowy trybie życia, choroby, mogą powodować znaczne niedobory koenzymu Q10. Odbija się to przede wszystkim na pracy serca. NutraQ10 z koenzymem Q10 dostarcza ważnych substancji odżywczych poprawiających zdrowie. Wspiera prawidłowy poziom homocysteiny, dostarcza koenzymu Q10 oraz antyutleniaczy.Forever NutraQ10 wspiera także prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia dzięki zawartości witamin z grupy B. Witamina B6, B12 i kwas foliowy przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Co więcej, kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego wytwarzania komórek krwi, a witamina B12 do prawidłowego tworzenia erytrocytów.Forever NutraQ10 zawiera również wyciągi roślinne z pestek winogron, kurkumy, kadzidłowca i liści oliwki, których korzystne działanie jest znane od wieków.. Do powyższych składników dodaliśmy minerały – magnez i chrom oraz antyutleniacze – witaminy C i E. Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni, w tym mięśnia sercowego, natomiast chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowej budowy i funkcji naczyń krwionośnych. Natomiast witamina E przyczynia się do ochrony składników komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Zalecane spożycie:
Dorośli jedną saszetkę dziennie (3,5 g proszku) rozpuścić w 1/2 szklanki wody. Dobrze wymieszać i wypić. Osoby stosujące miąższ aloe vera mogą rozpuścić saszetkę w przygotowanym do spożycia napoju z miąższu aloesu.

Producent: Forever Living Products
Dostępność produktu: wysyłka do 10 dni
Pojemność: 30 saszetek: 3,5g
Cena brutto 170.50 PLN